English Latviski    
[News]
[Porsche History]
[Sport History]
[Porsche Models]
[Porsche In Latvia]
Porsche Latvijā / Porsche in Latvia (Latvian only)

2000.gada 5. februārī Rīgā durvis vēra Porsche salons. SIA Baltijas Sporta Auto ir vienīgais šo unikālo un leģendāro sporta automāšīnu, nepieciešamā papildaprīkojuma un aksesuāru oficiālais importētājs Baltijas valstīs.Tirdzniecības vadītājs Andris Ezeriņš un viņa komanda būs priecīgi Jūs iepazīstināt ar Porsche modeļiem, vēsturi un filosofiju.

          

Porsche serviss atrodas Volkswagen centra Rīga telpās . Tas ir aprīkots atbilstoši Porsche standartiem un piedāvā operatīvu visaugstākās kvalitātes servisu. Iespējams pasūtīt rezerves daļas gan aktuālajiem, gan vecākiem Porsche modeļiem. Servisa vadītājs Ivars Kalniņš ir stažējies Porsche AG Vācijā un vienmēr būs gatavs atrisināt jebkuru Jūsu auto tehnisku problēmu.

Porsche Selection ir ekskluzīva dzīvesstila aksesuāru, sporta ekipējuma un apģērbu kolekcija. Šie izsmalcinātā dizaina aksesuāri ir izstrādāti atbilstoši tiem pašiem īpašajiem kvalitātes un funkcionalitātes standartiem, kas raksturīgi Porsche automašīnām. Šos aksesuārus var iegādāties un pasūtīt Porsche salonā un Volkswagen centrā Rīga.

          

Porsche nepazīst robežas. Porsche Exclusiv kolekcija piedāvā neskaitāmu variāciju iespējas padarīt savu automāšīnu neatkārtojamu gan tās dizainā un aprīkojumā, gan arī tehniskajā nodrošinājumā. Exclusive ir roku darbs, ko Porsche meistari uzstāda, pirms Jūsu auto atstāj rūpnīcu.

          

Ar Porsche Tequipment kolekcijas aksesuāriem Jūsu auto būs aprīkots atbilstoši Jūsu individuālajām vēlmēm un ikdienas vajadzībām. Plašajā klāstā ir iekļauti izcila dizaina un kvalitātes aksesuāri, kuri būs piemēroti gan jaunai, gan lietotai automāšīnai.

          

Salona adrese:

Rīga, LV - 1011
Tel:
Fax:
e-mail:
Servisa adrese:

Rīga, LV - 1003
Tel:
Fax:
e-mail:
www.porsche.lv
To webmaster
Designed for Microsoft Explorer