Latviski | English
  Ziņas un aktualitātes
  Autoceļu nozares padome
  Latvijas autoceļu tīkls
  Par Latvijas Valsts ceļiem
  Projekti
  Valsts un privātās partnerības projekti
  Iepirkumi
  Veidlapas būvdarbu izpildītājiem
  Ceļu satiksmes organizācija
  Finansiālā darbība
  Publikācijas
  Autoceļu Avīze
  Nemēslo ceļmalā!
  Lapas karte
  Meklēt lapā:
 
 Maršrutu kalkulators:
no:
līdz:
 Aptauja:
 Kas, pēc Jūsu domām, vairumā gadījumu ir vainojams pie lielā cietušo skaita uz gājēju pārejām?
Bezatbildīgie gājēji
Pārgalvīgie autovadītāji
Neatbilstošas gājēju pārejas
 Satiksmes informācijas centra diennakts informatīvais
Satiksmes ierobežojumi būvdarbu laika no 2008. gada 16. decembra līdz 23. decembrim
2008. - 2010. gada būvdarbu iepirkumu plāns
VPP projekta E77/A2 posma Rīgas apvedceļš - Sēnīte iepirkuma dokumentācija

 Nemēslo ceļmalā!
 13. septembrī visā Latvijas teritorijā notiks Lielā Talka “Par tīru un zaļu valsti. Dāvana Latvijai 90. gadadienā”
Valsts 90-gades svinību ietvaros sestdien, 13. septembrī no 10 rītā visā Latvijas teritorijā notiks Lielā Talka “Par tīru un zaļu valsti. Dāvana Latvijai 90. gadadienā”. Talkā var piedalīties ikviens iedzīvotājs, sakopjot nelegālās izgāztuves mežos un pļavās, gružu čupas pie upēm un ezeriem vai piecūkotās ceļmalas. Talkošanas vietu saraksts pieejams www.talkas.lv un pašvaldībās.
Komentāri: 0
 Aicinājums uz Lielo Talku
Lielās Talkas jēga ir iztīrīt Latviju. Mūsu ir daudz, un visi kopā mēs varam izmēzt dzimtenes mežus, pļavas, laukus. Mēs varam iztīrīt no ciemiem un pilsētām tur nevērīgi un nelikumīgi izmestos atkritumus, kuru pa pilnam arī jūras un ezeru, kā arī lielo un mazo upju krastos. Svarīgi, lai Lielajā Talkā piedalītos ikviens, kam nav vienaldzīga mūsu zeme, tās šodiena un nākotne. Lielā Talka “Par tīru un zaļu valsti. Dāvana Latvijai 90. gadadienā” notiks sestdien, 13. septembrī. Līdz tam mums jāapzina visas nelegālās izgāztuves un drazu kaudzes.
Komentāri: 0
 Ceļmala vai izgāztuve?
Pēdējo gadu laikā ceļmalas un automašīnu stāvlaukumi aizvien vairāk atgādina mazas izgāztuves. Par šo problēmu 17. jūlijā „Autoceļu Avīzes” diskusijā piedalījās Tālis Straume – va/s “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētājs, Aldis Lācis – LVC Ceļu pārvaldīšanas un uzturēšanas pārvaldes direktors, Jānis Kastanovskis – LVC Uzturēšanas kontroles daļas vadītājs, Edgars Brass – LVC Centra reģiona direktors; Andrejs Bērziņš – LVC Centra reģiona direktora vietnieks; Andris Melngailis – LVC Centra reģiona direktora vietnieks; Māris Kramēns – LVC Kurzemes reģiona direktors; Guntis Apinis – LVC Vidzemes reģiona direktors; Vigo Legzdiņš – va/s “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) valdes priekšsēdētājs; Juris Millers – LAU Uzturēšanas departamenta direktors; Dzintars Dzenis – LAU Rīgas ceļu rajona izpilddirektors.
Komentāri: 3
 Esi cilvēks! Atkritumus iemet konteinerā.
Papīri, pudeles, polietilēna maisiņi, vecas riepas un mēbeles - šodien ir neatņemama mūsu autoceļu sastāvdaļa. Katru gadu no autoceļu nomalēm novāc tūkstošiem kubikmetru atkritumu. Par šo naudu var uzklāt vismaz divus kilometrus jauna asfalta. Esi cilvēks! Atkritumus iemet konteinerā.
Komentāri: 6
 Arhīvs  
Latvijas Valsts ceļi © 2004