Latviski | English
  Ziņas un aktualitātes
Satiksmes informācijas centrs
Braukšanas apstākļi
Autoceļu uzturēšana ziemā
Satiksmes ierobežojumi būvdarbu laikā
Transportlīdzekļu maksimālās masas ierobežojumi
Avārijas stāvoklī esošie valsts autoceļu posmi
Kā transportlīdzekļu vadītāji Latvijā ievēro braukšanai pieļaujamo transportlīdzekļa pilno masu?
Autovadītāja izvēlētais braukšanas ātrums
  Autoceļu nozares padome
  Latvijas autoceļu tīkls
  Par Latvijas Valsts ceļiem
  Projekti
  Valsts un privātās partnerības projekti
  Iepirkumi
  Veidlapas būvdarbu izpildītājiem
  Ceļu satiksmes organizācija
  Finansiālā darbība
  Publikācijas
  Autoceļu Avīze
  Nemēslo ceļmalā!
  Jautājumi un atbildes
  Lapas karte
  Meklēt lapā:
 
 Maršrutu kalkulators:
no:
līdz:
 Aptauja:
 Kas, pēc Jūsu domām, vairumā gadījumu ir vainojams pie lielā cietušo skaita uz gājēju pārejām?
Bezatbildīgie gājēji
Pārgalvīgie autovadītāji
Neatbilstošas gājēju pārejas
 


KazinoSpeles.com

Satiksmes informācijas centra diennakts informatīvais
Braukšanas apstākļi
2009. - 2011. gada būvdarbu iepirkumu plāns
VPP projekta E77/A2 posma Rīgas apvedceļš - Sēnīte iepirkuma dokumentācija

 Ziņas un aktualitātes
 Informācija par paveiktajiem ziemas uzturēšanas darbiem valsts autoceļu tīklā laikā no 2. februāra līdz 8. februārim
Apkopota informācija par paveiktajiem ziemas uzturēšanas darbiem valsts autoceļu tīklā laikā no 2. februāra līdz 8. februārim. Šajā laikā ar pretslīdes materiālu tika nokaisīti 15 784 km brauktuvju, tajā skaitā 4 206 km – galvenajos ceļos, 7 616 km – 1. šķiras ceļos un 3 962 km – 2. šķiras ceļos. No sniega tika attīrīti 4 031 km brauktuvju, tajā skaitā 1 307 km - galvenajos ceļos, 1 222 km – 1. šķiras ceļos un 1 502 km 2. šķiras ceļos.
Komentāri: 2
 Kravas automašīnu rindas robežkontroles punktos
Informējam par kravas automašīnu rindām pierobežā: uz autoceļa A12 Jēkabpils - Rēzekne - Ludza - Krievijas robeža (Terehova) pirms robežkontroles punkta "Terehova" ir ap 90 stāvošu kravas automašīnu rinda, kurā gaidīšanas laiks ir ap 7 stundām.
Komentāri: 1
 Izdots bezmaksas informatīvs buklets “Ziemā ceļi nebūs zaļi“
Valsts akciju sabiedrība “Latvijas Valsts ceļi” ir izdevusi informatīvu bezmaksas bukletu “Ziemā ceļi nebūs zaļi”, jo kā rāda statistika, lielākā daļa avāriju notiek nevis sliktu laika apstākļu, bet gan autovadītāju nepareizas ātruma izvēles, proti, tas izrādījies par lielu, paviršības un bīstamu braukšanas paradumu dēļ. Brauciet lēnāk un nezaudējiet modrību! Palieliniet distanci līdz priekšā braucošajam automobilim! Bukletā ievietota informācija par autoceļu sadalījumu uzturēšanas klasēs, attiecīgās klases brauktuves prasībām un laiku, kurā autoceļa brauktuve jāattīra no sniega vai ledus, lai nodrošinātu attiecīgās klases uzturēšanu, ziemas dienesta diennakts dežurantu tālruņu numuri, kā arī “Drošas braukšanas skolas“ padomi braukšanai ziemā.
Komentāri: 0
 Informējam, ka visiem kandidātiem, kas turpinās dalību iepirkumā, lai iegūtu tiesības slēgt pakalpojuma līgumu par VPP projekta „Autoceļa E77/A2 posms Rīgas apvedceļš – Sēnīte” realizāciju, ir nosūtīts uzaicinājums iesniegt piedāvājumu
Informējam, ka visiem kandidātiem, kas turpinās dalību iepirkumā, lai iegūtu tiesības slēgt pakalpojuma līgumu par valsts un privātās partnerības projekta „Autoceļa E77/A2 posms Rīgas apvedceļš – Sēnīte” realizāciju, ir nosūtīts uzaicinājums iesniegt piedāvājumu. Uzaicinājums ietver aprakstu par prasībām, kas jāievēro pretendentiem sagatavojot piedāvājumu.
Komentāri: 0
 Noslēgusies kandidātu atlase pirmajam VPP projektam ceļu nozarē
Ir izvēlēti četri kandidāti, kuri tiks uzaicināti iesniegt piedāvājumus pirmā valsts un privātās partnerības autoceļu projekta Rīgas apvedceļš – Sēnīte rekonstrukcijai. Līguma noslēgšana ar uzvarētāju plānota 2009. gada pirmajā pusē.
Komentāri: 0
 13. septembrī visā Latvijas teritorijā notika Lielā Talka “Par tīru un zaļu valsti. Dāvana Latvijai 90. gadadienā”
Valsts 90-gades svinību ietvaros sestdien, 13. septembrī no 10 rītā visā Latvijas teritorijā notika Lielā Talka “Par tīru un zaļu valsti. Dāvana Latvijai 90. gadadienā”. Talkā piedalījās arī va/s “Latvijas Valsts ceļi” darbinieki, sakopjot Lorupes gravas apkārtni un nelegālo izgāztuvi autoceļa A2 Rīga - Sigulda - Igaunijas robeža (Veclaicene) 58. kilometrā.
Komentāri: 0
 Pabeigts ietekmes uz vidi novērtējums E67 Via Baltica posma a/c A4 (Saulkalne) - Bauska (Ārce) būvniecībai
E67 Via Baltica posma a/c A4 (Saulkalne) – Bauska (Ārce) attīstības izpēte tika izstrādāta pēc va/s „Latvijas Valsts ceļi” pasūtījuma, pamatojoties uz 2006. gada 31. jūlijā apstiprināto darba uzdevumu un 2006. gada 14. novembrī noslēgto līgumu Nr. LVC 06/4.1.1.8.A.C. Darba uzdevums ir iepazīstināt pasūtītāju ar darba galvenajiem tehniskajiem risinājumiem: maršruta perspektīvo trašu novietņu variantiem un normālprofilu izvēli. Priekšlikumos ir piedāvāta maršruta attīstības koncepcija, kas nodrošina ātrsatiksmes autoceļa prasības un sniegti ieteikumi izbūves secībai. Projektēšanu va/s „Latvijas Valsts ceļi” uzdevumā veica projektēšanas konsultatīvā firma a/s „Ceļuprojekts”. Ietekmes uz vidi novērtējumu projektētāju uzdevumā veica konsultāciju birojs SIA „Eirokonsultants”.
Komentāri: 0
 Arhīvs  
Latvijas Valsts ceļi © 2004