Latviski | English
  Ziņas un aktualitātes
Satiksmes informācijas centrs
Braukšanas apstākļi
Ziemas dienests
Satiksmes ierobežojumi būvdarbu laikā
Transportlīdzekļu maksimālās masas ierobežojumi
Avārijas stāvoklī esošie valsts autoceļu posmi
Kā transportlīdzekļu vadītāji Latvijā ievēro braukšanai pieļaujamo transportlīdzekļa pilno masu?
Autovadītāja izvēlētais braukšanas ātrums
  Aicinām strādāt ceļu un tiltu būvniecībā
  Autoceļu nozares padome
  XXVII Baltijas ceļinieku konference
  Latvijas autoceļu tīkls
  Par Latvijas Valsts ceļiem
  Projekti
  Valsts un privātās partnerības projekti
  Iepirkumi
  Veidlapas būvdarbu izpildītājiem
  Ceļu satiksmes organizācija
  Finansiālā darbība
  Publikācijas
  Autoceļu Avīze
  Nemēslo ceļmalā!
  Lapas karte
  Meklēt lapā:
 
 Maršrutu kalkulators:
no:
līdz:
 Aptauja:
 Kas, pēc Jūsu domām, vairumā gadījumu ir vainojams pie lielā cietušo skaita uz gājēju pārejām?
Bezatbildīgie gājēji
Pārgalvīgie autovadītāji
Neatbilstošas gājēju pārejas
 

Satiksmes informācijas centra diennakts informatīvais
Satiksmes ierobežojumi būvdarbu laika no 2008. gada 28. oktobra līdz 4. novembrim
VPP projekta E77/A2 posma Rīgas apvedceļš - Sēnīte iepirkuma dokumentācija
Ziemas dienests

 Ziņas un aktualitātes
 Sakarā ar dzelzceļa pārbrauktuves remontdarbu veikšanu tiks slēgta transportlīdzekļu kustība Ķegumā, Celtnieku ielā, a/c P8 Inciems – Sigulda – Ķegums
Sakarā ar dzelzceļa pārbrauktuves remontdarbu veikšanu a/c P8 Inciems – Sigulda – Ķegums (Ķegumā, Celtnieku iela) darbu veikšanas laikā tiks slēgta transportlīdzekļu kustība šajā posmā. Darbi paredzēti no šā gada 4. novembra plkst. 7:00 līdz 5. novembra plkst. 17:00. Satiksme tiks novirzīta pa apbraucamiem ceļiem (caur Lielvārdi vai Ciemupi), atbilstoši apstiprinātai satiksmes organizācijas shēmai, uzstādot autovadītājus informējošas ceļa zīmes.
Komentāri: 0
 Joprojām turpinās būvniecības darbi valsts autoceļu tīklā
Informējam, ka turpinās būvniecības darbi valsts autoceļu tīklā. Kopumā šobrīd būvdarbi notiek 44 objektos, no tiem 26 objekti ir uz galvenajiem ceļiem, 10 – uz 1. šķiras ceļiem un 8 – uz 2. šķiras ceļiem. Lūdzam autovadītājus ievērot atļauto braukšanas ātrumu remontdarbu vietās un ieviesto satiksmes ierobežojumu dēļ ieplānot papildu braukšanas laiku. Informējam, ka šā gada 1. novembrī diennakts dežūras uzsāks Ziemas dienesta dežuranti, kas novēros meteoroloģiskos un braukšanas apstākļus, lai nepieciešamības gadījumā autoceļos operatīvi uzsāktu ziemas uzturēšanas darbus.
Komentāri: 5
 Kravas automašīnu rindas robežkontroles punktos
Informējam par kravas automašīnu rindām pierobežā. Šā gada 3. novembrī plkst. 8.00 uz autoceļa A12 Jēkabpils - Rēzekne - Ludza - Krievijas robeža (Terehova) pirms robežkontroles punkta “Terehova” ir apmēram 250 stāvošu kravas automašīnu rinda un paredzamais gaidīšanas ilgums ir 14 stundas, uz autoceļa A13 Krievijas robeža (Grebņeva) - Rēzekne - Daugavpils - Lietuvas robeža (Medumi) pirms robežkontroles punkta “Grebņeva” ir apmēram 40 stāvošu kravas automašīnu rinda un paredzamais gaidīšanas ilgums ir 5 stundas.
Komentāri: 1
 Noslēgusies kandidātu atlase pirmajam VPP projektam ceļu nozarē
Ir izvēlēti četri kandidāti, kuri tiks uzaicināti iesniegt piedāvājumus pirmā valsts un privātās partnerības autoceļu projekta Rīgas apvedceļš – Sēnīte rekonstrukcijai. Līguma noslēgšana ar uzvarētāju plānota 2009. gada pirmajā pusē.
Komentāri: 0
 13. septembrī visā Latvijas teritorijā notika Lielā Talka “Par tīru un zaļu valsti. Dāvana Latvijai 90. gadadienā”
Valsts 90-gades svinību ietvaros sestdien, 13. septembrī no 10 rītā visā Latvijas teritorijā notika Lielā Talka “Par tīru un zaļu valsti. Dāvana Latvijai 90. gadadienā”. Talkā piedalījās arī va/s “Latvijas Valsts ceļi” darbinieki, sakopjot Lorupes gravas apkārtni un nelegālo izgāztuvi autoceļa A2 Rīga - Sigulda - Igaunijas robeža (Veclaicene) 58. kilometrā.
Komentāri: 0
 Pabeigts ietekmes uz vidi novērtējums E67 Via Baltica posma a/c A4 (Saulkalne) - Bauska (Ārce) būvniecībai
E67 Via Baltica posma a/c A4 (Saulkalne) – Bauska (Ārce) attīstības izpēte tika izstrādāta pēc va/s „Latvijas Valsts ceļi” pasūtījuma, pamatojoties uz 2006. gada 31. jūlijā apstiprināto darba uzdevumu un 2006. gada 14. novembrī noslēgto līgumu Nr. LVC 06/4.1.1.8.A.C. Darba uzdevums ir iepazīstināt pasūtītāju ar darba galvenajiem tehniskajiem risinājumiem: maršruta perspektīvo trašu novietņu variantiem un normālprofilu izvēli. Priekšlikumos ir piedāvāta maršruta attīstības koncepcija, kas nodrošina ātrsatiksmes autoceļa prasības un sniegti ieteikumi izbūves secībai. Projektēšanu va/s „Latvijas Valsts ceļi” uzdevumā veica projektēšanas konsultatīvā firma a/s „Ceļuprojekts”. Ietekmes uz vidi novērtējumu projektētāju uzdevumā veica konsultāciju birojs SIA „Eirokonsultants”.
Komentāri: 0
 Pirmā valsts un privātās partnerības projekta „Autoceļa E 77/A2 posms Rīgas apvedceļš – Sēnīte” iepirkuma pirmās kārtas jeb kandidātu atlases dokumentu atvēršana
2008. gada 11. augustā Satiksmes ministrijā notika Latvijas ceļu nozarē pirmā valsts un privātās partnerības projekta „Autoceļa E 77/A2 posms Rīgas apvedceļš – Sēnīte” iepirkuma pirmās kārtas jeb kandidātu atlases dokumentu atvēršana. Pieteikumus dalībai konkursā iesnieguši 5 kandidāti jeb piegādātāju apvienības. Kandidātu atlasē pasūtītāja iepirkuma komisija atlasīs kandidātu atlases prasībām atbilstošus kandidātus no kandidātiem, kuri ir iesnieguši savus pieteikumus slēgta konkursa kandidātu atlasei, un uzaicinās piedalīties otrajā kārtā. Līguma slēgšana plānota 2009. gada 1. pusē.
Komentāri: 0
 Lai nodrošinātu autoceļu segas saglabāšanu, no 2008. gada 2. augusta tiek ierobežota kravas transporta satiksme Aizkraukles rajona Neretā
Informējam, ka lai nodrošinātu autoceļu segas saglabāšanu, no 2008. gada 2. augusta tiek ierobežota kravas transporta satiksme Neretā (Aizkraukles raj.), šādos autoceļos: P75 Jēkabpils - Nereta - Lietuvas rob. no 53,500. līdz 55,950. km; V932 Nereta - Grīcgale - Ērberģe no 0,000. līdz 0,600. km; V955 Zāģētava - Nereta no 0,000. līdz 1,000. km, novirzot smagās automašīnas pa apbraucamiem ceļiem P73 Vecumnieki - Nereta - Subate, V961 Nereta - Sleķi un V951 Kundrāti - Jaunzemi..
Komentāri: 0
 Arhīvs  
Latvijas Valsts ceļi © 2004